Sklo s grafikou

Vytlačené sklo je jednoduché sklo s fóliou.

Jeho životnosť  sa nijako nelíši od laminátu a farby nevyblednú pod vplyvom slnka. To sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti umývaniu, že nie je možné oddelenie. Vytlačené na sklo v kombinácii s vhodným osvetlením dáva jedinečný efekt.

Je ideálnym riešením s vynikajúcou kvalitou tlače HD .Môžete navrhnúť  fotografie vlastné, môžete si tiež vybrať niektoré z ponuky  napríklad: www.fotolia.com

Sklo aj po niekoľkých rokoch  vyzerá, ako nové, bez vyblednutia, nestarne. Dokonale rovný, plochý a tvrdý povrch sa naozaj  jednoducho čistí. Preto sa v súčasnosti najviac používajú  v priestore nad kuchynskou doskou.

Navrhovaný výrobok sa skladá z bezfarebného skla zvyčajne hrúbky 4mm, vhodných digitálne tlačených PVC fólií a UV lepeného skla laminátor udržateľným spôsobom (bezpečné fólie) na 110 stupňov Celzia.

Na rozdiel od technológie tlače v nanotechnológiách dosiahneme celkovú  transparentnosť, pri zachovaní vysokého rozlíšenia.

Nie je potrebné zvýšiť cenu výrobku výberom viacvrstvového skla, v prípade, že produkt je vložený a dôležitá je jeho hmotnosť

Je tiež možná  tlač na tvrdené sklo.

Zaisťujeme kompletný servis, ktorý sa skladá z celého procesu týkajúceho sa implementácie a merania, rezania a spracovania skla.

Poskytujeme tiež dopravu a montáž na mieste určenom zákazníkom.

 

Použitie:

  • nábytok
  • výplň pre hliníkový nábytok
  • sklenené dosky
  • dekoratívne prvky – steny

Tlačíme grafiky z našej ponuky, rovnako ako aj grafiky dodané zákazníkom.