Nanosystem

IMPREGNÁTY

SKLO A KERAMIKA

NS200 Glass
každé leštené sklo je vystavené mechanickému treniu/ preparát na báze alkoholov, nemení farbu povrchu, má hydrofóbne a oleofóbne vlastnosti, obsahuje veľké množstvo titánových častíc. Na povrchy. Odporúča sa používať na schody, sklenené dlažby a automobilové skla.

NS200 GXL
každé leštené sklo je vystavené mechanickému treniu/ preparát na báze alkoholov, nemení farbu povrchu, má hydrofóbne a oleofóbne vlastnosti, obsahuje veľké množstvo titánových častíc. Na povrchy. Odporúča sa používať na sklenené zábradlia, okenné skla, sprchovacie kabíny a pod.

NS200 GM
každé pieskované, matné sklo/ preparát na báze alkoholov, nemení farbu povrchu, má hydrofóbne a oleofóbne vlastnosti, obsahuje veľké množstvo titánových častíc. Na povrchy. Odporúča sa používať na schody, sklenené dlažby a pod.


MINERÁLNE PODLOŽIE / KAMEŇ

NS200 A
každý neleštený kameň, ktorý má saciu schopnosť/ preparát na báze izoparafínu, nemení farbu povrchu, nedodáva lesk ani matnosť, ponecháva paropriepustné vlastnosti, má hydrofóbne vlastnosti a preniká do hĺbky, obsahuje titánovú časticu. Odporúča sa na zvislý povrch.

NS200 AG2
ochrana proti graffiti – každý neleštený kameň, ktorý má saciu schopnosť/ preparát na báze vody, nemení farbu povrchu, nedodáva lesk ani matnosť, ponecháva paropriepustné vlastnosti, má hydrofóbne a oleofóbne vlastnosti, obsahuje silné oleofóbne zlúčeniny, ktoré chránia kameň pred impregnáciou lakmi, markermi, lepidlami, spraymi a pod.

NS200 B
každý materiál, ako napr. cementová kompozícia, tehla, neleštený kameň, ktorý má saciu schopnosť / preparát na báze izoparafínu, nemení farbu povrchu, nedodáva lesk ani matnosť, ponecháva paropriepustné vlastnosti, má hydrofóbne vlastnosti a preniká do hĺbky, obsahuje titánovú časticu. Odporúča sa na zvislý povrch.

NS200 B2 PLUS
každý neleštený kameň, ktorý má saciu schopnosť / preparát na báze vody, nemení farbu povrchu, nedodáva lesk ani matnosť, ponecháva paropriepustné vlastnosti, má hydrofóbne a oleofóbne vlastnosti, pre spevnenie membrány obsahuje veľké množstvo titánových častíc, čo rozhoduje o jeho základnom použití – na vodorovný povrch tzv. „na chodenie“.

NS200 B3
každý neleštený kameň, ktorý má saciu schopnosť / preparát na báze vody, vytvára „efekt mokrého kameňa“ na povrchu, nedodáva lesk ani matnosť, ponecháva paropriepustné vlastnosti, má hydrofóbne vlastnosti, odporúča sa na zvislé povrch, napr. fasády steny, oplotenie.

NS200 C2
každý neleštený kameň, ktorý má saciu schopnosť / preparát na báze vody, nemení farbu povrchu, nedodáva lesk ani matnosť, ponecháva paropriepustné vlastnosti, má hydrofóbne a oleofóbne vlastnosti, pre spevnenie membrány obsahuje veľké množstvo titánových častíc, čo rozhoduje o jeho základnom použití – na vodorovný povrch tzv. „na chodenie“.

NS200 GD
každý druh keramickej škridle, ktorá nemá saciu schopnosť/ preparát na báze izoparafínu a alkoholu, nemení farbu povrchu, nedodáva lesk ani matnosť, ponecháva paropriepustné vlastnosti, má hydrofóbne, oleofóbne a penetračné vlastnosti.

NS200 GD2
každý druh cementovej škridle, ktorá má saciu schopnosť/ preparát na báze izoparafínu, nemení farbu povrchu, nedodáva lesk ani matnosť, ponecháva paropriepustné vlastnosti, má hydrofóbne a penetračné vlastnosti.

NS200 GlassXL2
každý kameň a leštená kamenná mozaika, ktoré nie sú vytavené treniu/ preparát na báze izoparafínu, nemení farbu povrchu, nedodáva lesk ani matnosť, ponecháva paropriepustné vlastnosti, má hydrofóbne a penetračné vlastnosti. Ideálny do spální a kúpeľní. Aplikuje sa jednorazovo ako podklad pod GlassXL.

NS200 GlassXL
každý kameň a leštená kamenná mozaika, ktoré sú vytavené treniu/ preparát na báze alkoholu, nemení farbu povrchu, nedodáva lesk ani matnosť, ponecháva paropriepustné vlastnosti, má hydrofóbne a oleofóbne vlastnosti, obsahuje titánovú časticu. Ideálny do chodieb, salónov, na terasy, ako kuchynská doska, do spální, kúpeľní, kuchýň – podlahy + steny. Aplikuje sa dvakrát v prípade, že sa použije samostatne alebo jednorazovo, ak sa použije na GlassXL2.

NS200 Oil
každá cementová podlaha, ktorá nasáva, / preparát na báze vody, nemení alebo mierne stmaví farbu cementovej kompozície, nedodáva lesk (jednorazová aplikácia) alebo dodáva lesk (dvojnásobná aplikácia), nedodáva matnosť, ponecháva paropriepustné vlastnosti, má hydrofóbne penetračné a oleofóbne povrchové vlastnosti.

NS200 P1
každý pieskovec, vápenec, každá omietka, ktoré nasávajú/. Preparát na báze vody, nemení farbu povrchu, nedodáva lesk ani matnosť, ponecháva paropriepustné vlastnosti, má hydrofóbne a oleofóbne vlastnosti, obsahuje titánovú časticu. Najčastejšie pre lepšiu penetračnú schopnosť a zníženie nákladov na impregnáciu sa používa spolu s NS200 SH2, čiže konsolidačným prípravkom s hydrofóbnymi vlastnosťami. Najskôr kryštalizuje vo vnútri štruktúry a zanecháva „voľný“ povrch, na ktorý sa po niekoľkých hodinách aplikuje samotný impregnačný prípravok NS200 P1. Spojením týchto dvoch prípravkov často dosiahneme veľmi dobrý efekt.

NS200 SH2
konsolidácia minerálneho podložia akým je pieskovec, vápenec, tehla/ je to ideálne riešenie pre krehké materiály, ktoré sú vystavené prachu, konsolidačný prípravok, ktorý chráni pred vlhkosťou, ideálny podklad pre aplikáciu drahších impregnačných prípravkov.

NS200 W2
každý kameň, ktorý nasáva/ preparát na báze izoparafínu, nemení farbu povrchu alebo zdôrazňuje prirodzenú farbu W2-c, nedodáva lesk ani matnosť, ponecháva paropriepustné vlastnosti, má výborné hydrofóbne a konsolidačné silne penetračné vlastnosti. Odporúča sa na zvislé povrchy.


PODKLAD Z DREVA

NS200 D2
impregnačný prípravok /každý druh dreva, ktorý nasáva/ preparát na báze izoparafínu, nemení farbu povrchu alebo zdôrazňuje prirodzenú farbu D2-c, nedodáva lesk ani matnosť, ponecháva paropriepustné vlastnosti, má hydrofóbne vlastnosti. Odporúča sa aplikovať samostatne na zvislé povrchy alebo ako vrchná vrstva na vodorovné povrchy – D2 vytvrdzovač.

NS200 D2
vytvrdzovač / každý druh dreva, ktorý nasáva/ preparát na báze vody, nemení farbu dreva, nedodáva lesk ani matnosť, ponecháva paropriepustné vlastnosti, má hydrofóbne a oleofóbne vlastnosti. Odporúča sa na vodorovné povrchy.


PODKLAD Z TEXTILU A KOŽE

NS200 T2
každý textilný a kožený materiál/ preparát na báze vody, nemení farbu povrchu, nedodáva lesk ani matnosť, ponecháva paropriepustné vlastnosti, má hydrofóbne a oleofóbne vlastnosti. Textil, koža a materiál, ktorý sa podobá koži.

ČISTIACE PROSTRIEDKY

NS400 AntyCal / vápenaté usadeniny
vodný kyslý prípravok, čistí všetky vápenaté usadeniny zo skla, kúpeľňovej keramiky, kúpeľňovej armatúry, sprchovacích vaničiek a vaní. Nereaguje s iným podkladom. Je bezpečný pre iné povrchy. Môže sa riediť.

NS400 AntyLime / vápenaté a soľné usadeniny
veľmi kyslý vodný prípravok, čistí všetky vápenaté a soľné usadeniny zo stien pokrytých kameňom, pálenou tehlou, bežnou tehlou a pod. Nemení farbu podkladu, kyselina fosforečná , bez kyseliny soľnej a sírovej. Bioodbúrateľný. Môže sa riediť.

NS400 AntyOdor / čistič vzduchu
úplne prírodný vodný prípravok, vďaka časticiam z vonných esencií: grapefruit, čierne korenie, gáfor účinne rozbíja molekuly nežiaduceho zápachu. Dodatočne vybavený nanočasticami koloidu striebra pre mikrobiologickú stabilizáciu očisteného vzduchu. Môže sa riediť.

NS400 GC2 / alkoholový
prípravok určený na umývanie a odmasťovanie skla a keramiky. Čistí aj mastné škvrny zo zámkovej dlažby. Nezanecháva šmuhy, profesionálne pripravuje sklo k impregnácii. Môže sa riediť.

NS400 GR2 / silne zásaditý
prípravok určený na odstraňovanie priemyselného a potravinárskeho tuku zo všetkých podkladov. Odstraňuje aj živicu, sadze a asfalt. Môže sa riediť.

NS400 INOX / nehrdzavejúca oceľ
prípravok olejovej konzistencie s prídavkom izoparafínu. Odstraňuje stavebné usadeniny a chráni pred nimi. Dodáva lesk, nespôsobuje matnosť povrchu, má hydrofóbne a oleofóbne vlastnosti, zanecháva ochranný povlak, ktorý chráni oceľ pred škvrnami. Veľmi malá spotreba = 1l / na viac ako 100 m2 !!!

NS400 Tex / textil a koža
prípravok určený na čistenie a tepovanie tapacírovaného nábytku, tapacírovaných častí v automobile, kobercov a podlahovín. Zásaditý, bezpečný. Môže sa riediť.

NS400 Turbo / tuky
prípravok na umývanie všetkých ťažko odstrániteľných mastných škvŕn, motorových olejov a mazív. Výborne sa osvedčil pri čistení zámkovej dlažby po predchádzajúcom použití prípravku NS400 GR2 (odstraňuje zvyšky mastných zlúčenín). Môže sa riediť.

NS400 Turbo PLUS / univerzálny
prípravok určený na čistenie všetkých povrchov v domácnosti a v kancelárii, na čistenie odevu, podláh, stien a fasád. Môže sa riediť.

Novinka:

NS400 Bac / kanalizačné rozvody
prípravok na báze mikroorganizmov, enzýmov a výživových zložiek, určený na skvapalňovanie odpadového materiálu vrátane tukov, olejov, buničiny, škrobu, povrchovo aktívnych prípravkov a pod. Dokáže odstrániť tuk a tukové usadeniny, pretože obsahuje milióny prirodzene sa vyskytujúcich organizmov, ktoré rozkladajú tuky a mazivá, za jednu noc je kanalizácia priechodná a zbavená nepríjemného zápachu.