Sklenené dvere, presklenia, sprchové kúty

Sklenené dvere je vynikajúce riešenie v moderných interiéroch. V našej ponuke máme neobmedzené možnosti kaleného skla o hrúbke 8 – 10mm
Zobraziť viac

Dekoratívne sklo

Dekoratívne sklo sa používa na dekoráciu zrkadiel, priezračného skla, sklenených tabúľ, čierneho skla na náhrobok, maľovaného skla.
Zobraziť viac

Sklenené zábradlie

Sklenené výplne z kaleného lepeného bezpečnostného skla CONNEX pre exteriér a interiér – schodiská, zábradlie terasy, balkóny a lodžieí bytových a rodinných domov.
Zobraziť viac

Sklenená podlaha

Na sklenené schodnice a podesty sa najčastejšie používa sklo lepené v troch vrstvách a jeho skladba je závislá od použitia kotviacej konštrukcie a rozmerov skla.
Zobraziť viac

Sklenené kuchynské zásteny

Sklenené kuchynské zásteny sú moderným a praktickým prvkom. Výhodou je bezšpárovosť prevedenia, čím odpadá povinnosť náročného čistenia špár.
Zobraziť viac

Zrkadlá a príslušenstvo

Interiérové a kúpeľňové zrkadlá – klasické strieborné, bronzové, šedé, modré a zelené. Kúpeľňové zrkadlá vysokej kvality. Zrkadlá je možné nalepiť alebo zavesiť.
Zobraziť viac

Sklo s grafikou

Sklo s grafikou je jednoduché sklo s potlačenou fóliou. Vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti umývaniu, takže sa neodlepí. Sklo v kombinácii s vhodným osvetlením dáva jedinečný efekt.
Zobraziť viac

Izolačné sklo

Zasklenie okien izolačným sklom. Zameriame, navrhneme a nainštalujeme vám izolačné sklá do existujúcich okien bez potreby ich demontáže.
Zobraziť viac

Nanosystem

Produkty na čistenie a údržbu striech, stien, čistenie skla, textilu, dreva, nábytku, plastov, stien, betónových plôch.
Zobraziť viac

Kovania

Kovania pre sklenené interiérové dvere, závesy a dverné zatvárače, zámky, tesnenia, bodové úchyty, dverové kľučky, úchytky, systémy pre posuvné dvere, príslušenstvo pre sklenené sprchové kúty.
Zobraziť viac